Dutinkový polykarbonát | MOOS

Novinky Zavřít
Vítejte na stránkách MOOS
Co je nového?
Poptávka Zavřít

Nezávazná poptávka
Polykarbonát

Dutinkový polykarbonát

POUŽITÍDutinkové polykarbonátové desky jsou ideální na zastřešení Vašich pergol, bazénů, skleníků, zimních zahrad, nebo třeba přístřešků pro auta.

VLASTNOSTI: Desky vynikají dlouhou životností, energetickou úsporností (vynikající tepelně-izolační vlastnosti záleží na tloušťce desky), odolné proti proražení (vydrží krupobití), ochrana proti UV záření, ale také nízkou hmotností.

Skladově držíme desky o síle 4, 6, 8, 10, 16 mm. Prodáváme vysoce kvalitní desky Lexan Thermoclear s výbornou tuhostí a širokým rozsahem pracovních teplot (–50 až +135 °C)

Prodáváme veškeré příslušenství k montáži desek. Rádi Vám při výběru tloušťky, materiálu nebo průsvitnosti desek poradíme.

Desky řežeme na míru. Ceník ZDE. 

Více informací ohledně řezání, vrtání, čištění a skladování se dozvíte ZDE

Ceny v cenících jsou pouze orientační - z důvodu rychlého pohybu cen vám zašleme individuální kalkulaci.

Plný polykarbonát (čirý, barevný)

POUŽÍTÍ: Plný polykarbonát je vhodný např. pro bezpečnostní zasklívání, prosklývání a zastřešení přístřešků, kryty strojů, lodí nebo do světelných reklam.

VLASTNOSTI: Materiál vyniká extrémně vysokou rázovou houževnatostí (nerozbitný a netříštivý), vysokou propustností světla, použitelností ve velkém rozsahu teplot (-40 až +135 °C). Materiál s oboustrannou ochranou proti účinkům UV záření. Je vhodný a dlouhodobě použitelný na venkovní aplikace. Materiál je cca o 50% lehčí než sklo.

Možnosti opracování: Desky Lexan nabízí široké možnosti úpravy povrchu i opracování. Desky můžete řezat kotoučovou pilou a plasty, leštit, vrtat pomocí běžných vrtáků, ohýbat za studena, tvářet za tepla.

Desky řežeme na míru. Ceník ZDE.


Nezávazná poptávka