Světelná reklama | MOOS

Novinky Zavřít
Vítejte na stránkách MOOS
Co je nového?
Poptávka Zavřít

Nezávazná poptávka
Světelná reklama

Reklama ve formě světelných panelů je často žádaná, jedná se o nejběžnější způsob reklamy. Světelné panely mohou být jednostranné nebo oboustranné (světelné výstrče a praporce) a jako materiál je  obvykle použit plastový nebo hliníkový profil. Může se jednat o světelnou nebo nesvětelnou reklamu a jako výplň se používá plexi nebo polykarbonát.

JAKÝ TYP REKLAMY:

Světelné reklamy mohou mít podobu klasického a praktického světelného panelu, minimalistických či výrazných písmen nebo plastického loga. Jednotlivá písmena mohou být prosvětlená nebo podsvětlená – to vše podle Vašich požadavků. Vyrábíme světelné reklamy v jakémkoli provedení, tvaru či barvě.

Pro pohodlí vašich zákazníků doporučujeme světelnou reklamu doplnit o kvalitní orientační systém.


GRAFIKA A OSVĚTLENÍ:

Grafika bývá zhotovena z translucentních folií, digitálním tiskem nebo sítotiskem. Velkou roli hraje kvalitní osvětlení (nejčastěji používané jsou kvalitní LED diody), díky kterému je reklama dobře viditelná i v noci, nebo za nepříznivého počasí.

POUŽITÉ MATERIÁLY:

Při výrobě světelných reklam dbáme na použití kvalitních materiálů s velkou odolností a dlouhou životností. Jádro světelné reklamy je nejčastěji vyrobeno z hliníkových a plastových komponentů. Na čelní, prosvětlené strany používáme kvalitní extrudované nebo lité plexisklo, případně vinylovou plachtu s vysokou gramáží. Světelné reklamy nejčastěji osazujeme kvalitními LED moduly s vysokou životností a možností regulace svítivosti. LED diody nejsou tak náchylné na změnu teplot a vydrží tak roky svítit se stejnou intenzitou svítivosti.

Nezávazná poptávka na světelnou reklamu

Napište nám o jaký typ světelné reklamy máte zájem. Do POZNÁMKY prosím specifikujte rozměry reklamy, z jakého materiálu reklamu chcete a název vaší firmy/společnosti. Do PŘÍLOHY přiložte výkres pokud máte, popřípadě fotku kde by měla být reklama umístěna. Ozveme se vám co nejdříve, probereme detaily Vaší nové reklamy a pokud budete mít zájem, zašleme Vám kalkulaci. 


Kontaktní údaje

Co poptávám?