Zpracování plastu a plexi | MOOS

Novinky Zavřít
Vítejte na stránkách MOOS
Co je nového?
Poptávka Zavřít

Nezávazná poptávka
Zpracování plastů a plexi

Zpracováváme a vyrábíme kvalitní produkty z plexiskla, polykarbonátu, PVC a dalších materiálů, které najdou uplatnění v reklamním průmyslu, strojírenství, stavebnictví, designu, ale i v domácnostech nebo kancelářských prostorách. Není pro nás problém sériová ani zakázková výroba na míru.

Neváhejte nás oslovit, jestliže potřebujete frézovat, leštit, laserovat, lepit, ohýbat, řezat, vrtat do plexiskla, polykarbonátu a jiných plastů.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a v případě potřeby Vám rádi poradíme a případně doporučíme technologicky vhodné řešení. Veškeré výrobky a materiál lze vyzvednout osobně ve výrobně v Osečanech, případně zasíláme poštou.

Abychom Vám mohli nabídnout profesionální výrobky, disponujeme špičkovým technickým vybavením zahrnující CNC frézy, velkoformátovací pily, ohýbačky plastů, laser, leštičky a temperovací pec.

Frézování: Disponujeme CNC frézou o rozměrech 2x4 m. Fréza umožňuje obrábění širokého spektra materiálů, včetně frézování plastů, polykarbonátu, ABS či PVC.

Laserování: Umožňuje velice přesné a čisté řezání deskových materiálů. Disponujeme laserem o pracovní ploše 600 x 900 mm.

Gravírování: Díky CNC fréze a laseru, můžeme gravírovat do většiny plastů, ale i kovových materiálů.Lepení: Výroba krytů, boxů, vitrín, komplexních dílů, kasiček. K lepení využíváme jednosložkové, nebo dvousložková lepidla. Nejčastěji však používáme jednosložková, která rychle tuhnou a mají výbornou pevnost. Spoje ale mohou obsahovat určité množství malých bublinek. Díky zkušenostem a výrobním postupům dokážeme tento problém téměř eliminovat.

Leštění: Leštění a broušení plexiskla a dalších plastů. Nejčastěji využíváme leštění strojovou diamantovou leštičkou – zajišťuje vysoký lesk a průhlednost hran. Pro perfektní lesk používáme speciální pastu a hrany leštíme ručně.

Ohýbání: Výroba krytů, poliček, štítů, stojánků, boxů. Nabízíme zakázkovou výrobu tvarovaných a ohýbaných dílů. Ohýbáme plasty o max. délce 2,5 m a tloušťky 20 mm. Ohýbání provádíme lokálním ohřevem a následným ohnutím na požadovaný úhel pomocí formy.Nezávazná poptávka